Gdzie szybko wykonać pieczątkę?

pieczątki Gliwice

Pieczątka firmowa to bardzo pomocne akcesorium. Chociaż tak naprawdę firma nie musi jej posiadać, to jednak jej wyrobienie jest związane z niskim kosztem i wieloma korzyściami. Gdzie można szybko wykonać pieczątkę firmową?

Przepisy nie wymagają od przedsiębiorcy posiadania pieczątki firmowej. Można prowadzić firmę bez jej posiadania. Własna pieczątka ma jednak wiele korzyści, dlatego też warto pomyśleć o jej zakupieniu. Przede wszystkim oszczędza ona czas, ponieważ nie jest wtedy wymagane odręczne wypisywanie informacji o firmie na dokumentacji – wystarczy tylko przybić pieczęć. Także pomaga ona w stworzeniu profesjonalnego wizerunku firmy.

Informacje na pieczątce firmowej

Pieczątka firmowa jest rodzajem identyfikacji dla firmy. Zawarte na niej informacje odnoszą się zatem do właściciela biznesu, a także samej firmy, w tym jej miejsca działalności, metody kontaktu.

Najczęściej pieczątka firmowa zawiera poniższe dane:

  • nazwa firmy
  • imię i nazwisko właściciela firmy
  • adres prowadzonej działalności
  • numer telefonu

Pieczątka może być też uzupełniona o inne informacje, na przykład o numer NIP, REGON, adres strony internetowej, adresy poczty e-mailowej. Im większa będzie pieczątka, tym więcej danych może się na niej znaleźć.

Jak wybrać dobrą pieczątkę dla firmy?

Dobra pieczątka dla firmy to taka, która czytelnie prezentuje wszystkie dane, a także jest łatwa w używaniu.

Obecnie w sprzedaży znajdują się nowoczesne pieczątki automatyczne. W jednej obudowie znajduje się wtedy pieczęć oraz poduszka z tuszem. Wystarczy tylko zdjąć z pieczątki osłonę, a potem nacisnąć na jej górę, aby przybić pieczęć. Takie pieczątki mogą być też uzupełniane świeżym tuszem, dlatego mogą posłużyć na długi czas.

Warto też wskazać, że pieczątka firmowa może być dla firmy elementem marketingu. Na uwagę zasługują wtedy pieczątki z logo, pieczątki wielokolorowe, które natychmiast przyciągają uwagę.

Pieczątki firmowe od ręki

Osobom chcącym wyrobić pieczątki Gliwice dają możliwość otrzymania takiego akcesorium od ręki. To najszybszy sposób, aby zakupić pieczątkę potrzebną do prowadzenia biznesu.

Punkty wyrabiania pieczątek wyposażone są w nowoczesne zaplecze pozwalające na przygotowanie projektu oraz wykonanie pieczątki zaledwie w ciągu kwadransa. Wystarczy tylko udać się do takiego punktu, a następnie przekazać dane, jakie mają znaleźć się na pieczątce. Można także wybrać jeden z gotowych schematów czcionki i rozmieszczenia informacji na pieczątce.

Wykonanie pieczątki nie jest związane z bardzo wysokim wydatkiem – to niedrogie akcesoria, które można bez problemu zakupić od razu po założeniu firmy. Ceny pieczątek rozpoczynają się od około 15-20 złotych. Wyższej jakości pieczęcie to wydatek około 30-40 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *