Park handlowy Tychy Mercado Park

park handlowy tychy

Miejsce, w którym w zależności od nastroju i ilości czasu, zakupy można zrobić szybko lub niespiesznie. Miejsce, w którym każdy poczuje się przyjemnie, ze względu na wystrój i funkcjonalny układ przestrzeni. To właśnie Mercado Park Tychy, nowoczesny park handlowy, który powstał po to, aby usprawnić życie mieszkańców, oferując im miejsce, w którym pod jednym dachem zrealizują mnóstwo ważnych spraw.

Park handlowy Tychy Mercado Park lokalizacja

Nowoczesny Park handlowy Mercado Park położony jest tuż przy trasie biegnącej z Katowic do Bielska-Białej. Lokalizacja centrum handlowego jest niezwykle dogodna zarówno dla mieszkańców Tychów, jak również osób przejeżdżających, które wybierają się na przykład w Beskidy. To właśnie dzięki temu każdy może bezpiecznie zjechać do centrum handlowego, aby dokonać tam ostatnich zakupów lub załatwić wiele innych spraw. W centrum handlowym Mercado Park znajdują się bowiem obiekty handlowe oraz usługowe. Można wybrać się do optyka, zrobić zakupy do domu w jednym z lubianych sklepów sieciowych, wreszcie zjeść coś pysznego w tutejszej restauracji. Na terenie centrum znajduje również sala przyjęć okolicznościowych, w której można zorganizować przyjęcie rodzinne lub event firmowy.

Punkty handlowe i usługowe w centrum

Sercem każdego centrum handlowego są ulubione sklepy, w których wygodnie można zrealizować swoje zakupy. W Mercado Park portfolio handlowców cały czas się powiększa, jednak już teraz z powodzeniem można wybrać się tutaj na zakupy spożywcze, poszukać ciekawych dodatków i dekoracji do domu, umówić na spotkanie z optykiem. Obok centrum znajduje się również myjnia. Szeroki wybór punktów handlowych oraz usługowych sprawia, że mieszkańcy miasta tak chętnie realizują tutaj swoje zakupy. W Mercado Park jest wygodnie. Centrum nie jest zbyt rozległe, dlatego często jest wybierane przez rodziców z dziećmi, którzy pragną szybko zorganizować swoje zakupy.

Filozofia Mercado Park

Nowoczesne, jednak wciąż kameralne centrum handlowe, w którym można spotkać sympatyczną i bardzo pomocną obsługę, to miejsce, które zwyczajnie musi znaleźć się w każdym rozwijającym się mieście. Dlatego właśnie powstało Mercado Park. To ukłon strona mieszkańców Tychów, którzy potrzebowali takiego miejsca do usprawnienia swojej codzienności. Nasza filozofia jest prosta. Chcemy, aby Mercado Park stało się miejscem, do którego można wybrać się na zakupy w samotności, z rodziną, kolegą lub najlepszą przyjaciółką. Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze. Czyż to nie brzmi świetnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *